Weekendowy nocleg dla przyjezdnych z odległych miejscowości

W związku z dużym zainteresowaniem osób dojeżdżających na zajęcia z odległych miejscowości, stworzyliśmy w naszej szkole możliwość darmowych noclegów . Chęć skorzystania z tej opcji proszę zgłaszać telefonicznie: +48 502 327 654 lub mailowo: verso.edu@gmail.com

WYNIKI WYDZIAŁ ARCHITEKTURY I URBANISTYKI WROCŁAW 2016

Gratulujemy tegorocznym absolwentom zdanych egzaminów wstępnych!!
KRAKÓW - 2/3 zdających uzyskało wynik od średniej 4.0 w górę.
Najlepszy wynik: Mateusz Michalak z ocenami 5.0 i 4.5
WROCŁAW - wszyscy nasi zdający uczniowie zdali pozytywnie egzamin ze średnią powyżej 300 pkt. a ponad połowa uzyskała wyniki powyżej 400pkt
Najlepszy wynik: Ania Drab 595pkt
GRATULUJEMY!!!

WYNIKI WYDZIAŁ ARCHITEKTURY I URBANISTYKI WROCŁAW 2015

Na wydział Architektury i Urbanistyki we Wrocławiu w tym roku zdawało niecałe 700 osób aby przejść do kolejnego etapu, w którym brane są pod uwagę równiez wyniki maturalne  nalezało zdobyć min. 240pkt.na 660. Do tego etapu dostało się nieco ponad 300 osób z ogólną średnią około270pkt/660.

W tym roku WSZYSCY NASI UCZNIOWIE ZDAJĄCY NA WYDZIAŁ ARCHITEKTURY PW DOSTALI SIĘ ZE SWIETNYMI WYNIKAMI DUZO POWYŻEJ OGÓLNEJ SREDNIEJ A PIĘCIORO Z NICH JEST W PIERWSZEJ DZIESIĄTCE !!

Pierwsze miejsca w rekrutacji do Krakowa, Gliwic i Wrocławia!

Tak jak przewidywaliśmy Na wydziale Architektury we WROCŁAWIU podobnie jak wcześniej w KRAKOWIE i GLIWICACH mamy pierwsze lokaty :-))))) w rankingach tych uczelni:
-KRAKÓW - OLGA CIASTKO
-GLIWICE - ASIA WOŚ
-WROCŁAW - ROKSANA KOWALCZYK
bardzo gratulujemy wszystkim zdającym w tym roku i dziękujemy za te wyniki.. :-))))

GRATULACJE DLA NASZYCH UCZENNIC ZDAJĄCYCH NA ASP!

Dziś przyszły dobre wieści z Łodzi, gdzie na Architekturę Wnętrz i Wzornictwo dostały się kolejno Monika Kołodziejczyk i Magda Gałkiewicz. Monika osiągnęła piąty wynik, a dla Magdy był to już drugi łódzki kierunek, po Projektowaniu Tkaniny Drukowanej, na który zdała.
Wcześniej na Architekturę Wnętrz na ASP dostały się także Ela Siedlak do Wrocławia oraz Asia Klimasz do Krakowa. Wnętrza padły też łupem Kingi Kwiatkowskiej i Justyny Trojak zdających do Gliwic, a Karolina Basiak zdobyła miejsce na grafice w Lublinie.

Wielkie gratulacje!:)

ZNOWU SUKCES. TYM RAZEM GLIWICE!

Po najlepszych wynikach i pierwszych lokatach na wydz. arch. w Krakowie i Wrocławiu przyszła kolej na Gliwice. Nasza uczennica, niezwykle skromna osoba, Asia Woś jest na pierwszym miejscu rankingu wydz. arch. z wynikiem 218,80!!!!!! Gratuluję :))))))))

WE WROCŁAWIU TAKŻE SUPER WYNIKI!

GRATULUJĘ WSZYSTKIM I DZIĘKUJĘ ZA TE MEGA WYNIKI WE WROCŁAWIU ....JESTEŚCIE WIELCY NIE BĘDĘ WYMIENIAŁ POSZCZEGÓLNYCH OSÓB BO OGÓLNIE DALIŚCIE CZADU....SUPER!!!!!

Martynka jestes wielka ....610 pkt!!! Na pewno pierwsza piątka:-))))

SUKCES ELI WE WROCŁAWIU!

Gratulacje dla Eli Siedlak która dostała się na jednym z pierwszych miejsc na Architekturę Wnętrz  na ASP we Wrocławiu! Czekamy na kolejne wyniki :)